Зовнішнє освітлення: від проекту до монтажу

Підбір світильників, розробка проекту та монтаж світлотехнічного обладнання для будь-якого бюджету.

Зовнішнє освітлення пролило світло на багато сфер професійної діяльності. У найрізноманітніших сферах діяльності, таких як роздрібна торгівля та маркетинг, використовуються зовнішні світильники, оскільки вони висвітлюють магазини та офісні будівлі. Різні будівлі та споруди покладаються на зовнішнє освітлення для додаткової безпеки, тоді як споживачі цікавляться всім, від ландшафтного освітлення до декоративних світильників, щоб надати завершеності зовнішньому вигляду будь-якого об’єкта.

Незалежно від галузі або використання, зовнішнє освітлення є відмінним доповненням до будівель, покращуючи їхній зовнішній вигляд та додаючи безпеку в нічний час. Очевидно, що зовнішнє освітлення необхідне, але для визначення конкретних потреб у освітленні може знадобитися додаткова інформація.

Незалежно від того, для якого типу нерухомості встановлюється таке освітлення, ви повинні приділяти зовнішньому освітленню таку ж увагу, як і внутрішньому освітленню. Зрештою, у зовнішнього освітлення дуже багато переваг. Зовнішнє освітлення:

 • Забезпечує підвищену безпеку після настання темряви. Це не лише полегшує пересування, а й допомагає боротися зі злочинністю.
 • Дозволяє знайти шлях (побачити, як дістатися з одного місця до іншого).
 • Створює відчуття теплого прийому, коли сім’я чи гості входять у парадні двері.
 • Підкреслює та додає драматизму цікавим ландшафтам чи архітектурним елементам.
 • Допомагає створити комфортне громадське середовище, таке як певна зона відпочинку або розваг.
 • Підвищує привабливість цього об’єкта нерухомості – не тільки для вас, а й коли ви вирішуєте його продати.

Щоб максимально використати переваги зовнішнього освітлення, необхідно ретельно його продумати та реалізувати.

Отримати розрахунок зовнішнього освітлення

Зовнішнє освітлення та його типи

Прожектори

Прожектори забезпечують гарне освітлення, охоплюючи великі площі та затишні куточки, які може бути непросто висвітлити. Такі світильники допомагають захистити людей та майно від крадіжок, а також будинки та інші громадські місця від вандалізму. Прожектори широко використовуються у великих приміщеннях, включаючи стадіони та паркування, та використовують світлодіоди для чудового точкового освітлення.

Ландшафтне освітлення

Ландшафтне освітлення – це всеосяжний тип зовнішнього освітлення, так як воно використовується як для приватних, так і для суспільних просторів. Парки, тераси офісних будівель та громадські веранди використовують ландшафтне освітлення – таке як прожектори та світлодіодні світильники – для забезпечення безпеки та краси. Ландшафтне освітлення включає такі основні елементи – дизайн, використання світлодіодів, світлове забруднення, масштаб і елементи управління.

Освітлення з датчиком руху

Датчики складаються з невеликих електронних компонентів, які виявляють інфрачервоні хвилі, що випромінюються під час руху. Коли датчик руху виявляє значну кількість теплового випромінювання, яке є в людях, тваринах і автомобілях, він автоматично включає світло. Ви можете попередньо встановити таймер, щоб світло залишалося увімкненим в межах 1-20 хвилин. Ця функція працює тільки вночі та в темний час доби, оскільки вдень вона вимикається за допомогою фотоелемента.

Акцентне підсвічування

Точкові світильники, які зазвичай використовуються в акцентному освітленні та ландшафтному дизайні,  забезпечують пряме та сфокусоване світло у ключових областях. Висвітлюйте вивіски, двері, фурнітуру та інші деталі за допомогою точкових світильників. Точкові світильники відрізняються від прожекторів тим, що замість поширювати світло по широкій області, вони фокусують промені вузькими лініями, спрямованими в одну точку фокусування.

наружное освещение

Власна лінійка світильників

розроблена нашими фахівцями для створення ідеальних рішень для аварійного освітлення

Наше власне виробництво дозволяє нам пропонувати обладнання для світлотехнічних рішень європейського рівня якості за конкурентною ціною! Кожна модель наших світильників проектується, проходить випробування у власній лабораторії і лише після цього вирушає до серійного виробництва.

наружное освещение

Чому обирають нас? деякі факти

 • Завод заснований у 1945 році
 • Міжнародні стандарти якості ISO 9001 та ISO 14001
 • Гарантія від 3-х років на нашу продукцію
 • Акредитована лабораторія
 • Будуємо довгострокові партнерські відносини
 • Широкий асортимент світлотехнічної продукції

Завод “Світлотехніка” робить зовнішнє освітлення під ключ – від проекту до монтажу.

Поговоріть із експертами

Зателефонуйте нам, заповніть форму або надішліть нам повідомлення. Будемо раді почути вас!

Реус Ігор Миколайович

Реус Ігор Миколайович

Керівник відділу продажу
Відлога Маргарита Олексіївна

Відлога Маргарита Олексіївна

Фахівець зі збуту
Якименко Валерій Миколайович

Якименко Валерій Миколайович

Менеджер проектних продаж

Залишились питання?

Зателефонуйте за номером +380 96 066 65 13 або заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію! Вам відповість експерт у світлотехніці.