Адміністративне освітлення: від проекту до монтажу

Підбір світильників, розробка проекту та монтаж світлотехнічного обладнання для будь-якого бюджету.

Що пов’язує наше суспільство, дозволяє йому функціонувати та робить його гідним життя? Не в останню чергу громадські будинки, в яких люди як відвідувачі, збираються та обмінюються інформацією. Будівлі державного управління, освітні установи, театри, конгрес-центри, вокзали та аеропорти: їх архітектура, обладнання та стан відображають потреби та реальність суспільства. Створення нових функцій або підтримка існуючих структур надає як можливості, так і відповідальність проектувальників та архітекторів. Турбота та якість у всіх аспектах планування мають вирішальне значення. Світло передбачає набагато більше, ніж просто функціональні завдання – воно також визначає характер та репрезентативну символічну силу громадських будівель.

Адміністративне освітлення – це освітлення для медичних приміщень, навчальних та освітніх закладів, спортивних комплексів, кінотеатрів, ЖКГ, а також офісних та переговорних кімнат. Таким чином, адміністративне освітлення – це, перш за все, сприятлива атмосфера, що підвищує розумову активність людей, які там знаходяться. Цей факт підтверджує важливість якісної та грамотно побудованої концепції освітлення, оскільки вона має величезний вплив на самопочуття співробітників та відвідувачів, їх настрій та ефективність.

Діапазон завдань може включати безліч складних архітектурних ситуацій, починаючи з фасаду і освітлення вхідної зони і фойє, зон пересування, таких як сходи і коридори, а також багатофункціональних приміщень і периферійних зон, необхідних для управління, майстерень і архівів. Теоретична модель функцій освітлення допомагає оцінити якість освітлення не тільки за кількісними критеріями, такими як освітленість. Вона також наголошує на використанні просторової ситуації. Ця форма зонування дозволяє визначити індивідуальні завдання: чи повинна зона приймати відвідувачів, представляти певні елементи та цінності, забезпечувати орієнтацію, спрямовувати будівлі або надавати простір для конкретних заходів?

Отримати розрахунок адміністративного освітлення

Освітлення коридорів, сходових кліток та зон пересування

Коридори та сходові клітини у громадських будівлях та навчальних закладах потребують гарного освітлення для орієнтації. Ці місця також використовуються як центри спілкування під час перерв.

З міркувань безпеки всі зони пересування, зокрема сходинки, мають бути чітко і легко видно без засліплення.

Оскільки освітлення у цих місцях потрібно лише тимчасово, більшість витрат за електроенергію може бути зекономлена з допомогою використання системи управління, чутливої ​​до руху.

Рекомендоване освітлення:

Коридори – 100 Люкс

Освітлення шкіл та навчальних корпусів

Нові форми комунікації, такі як комп’ютери, цифрові проектори та цифрові дошки, є частиною звичайного обладнання кожного навчального закладу. Основна мета – відрегулювати освітлення у різних навчальних ситуаціях. Оскільки сама технологія стає все складнішою, необхідно зробити її більш простою в експлуатації. Це створює найкращі умови для ефективного навчання.

Для цього типу застосування пропонуються концепції освітлення, якими легко та зручно керувати. Світильники з регульованою яскравістю, світильники з оптимізованими відбивачами забезпечують не тільки оптимальне освітлення, але й допомагають усунути небажані відображення та тіні.

Рекомендована освітленість:

Класи 300 Люкс

Зона шкільної дошки 500 лк, зони спеціального призначення 500 лк

Освітлення для спортивних та багатофункціональних залів

Завод “Світлотехніка” спирається на давні традиції виробництва світильників для спортивних залів. Щоб задовольнити найрізноманітніші потреби у освітленні, для різних видів спорту багатоцільові та спортивні зали повинні мати різні рівні освітленості.

Рішення з освітлення, що підходять для спорту, висувають високі вимоги до якості світла, планування та дизайну, а також з точки зору економії.

Якість світильників для спортивних залів багато в чому залежить від стабільності та довговічності оптичних елементів керування, що використовуються. Наші світильники, призначені для використання у спортивних залах, зносостійкі та випробувані на стійкість до ударів м’яча.

Рекомендована освітленість:

Спортивні зали 300 – 1000 Люкс (залежно від виду спорту)

Административное освещение

Власна лінійка світильників

розроблена нашими фахівцями для створення ідеальних рішень для аварійного освітлення

Наше власне виробництво дозволяє нам пропонувати обладнання для світлотехнічних рішень європейського рівня якості за конкурентною ціною! Кожна модель наших світильників проектується, проходить випробування у власній лабораторії і лише після цього вирушає до серійного виробництва.

Административное освещение

Чому обирають нас? деякі факти

  • Завод заснований у 1945 році
  • Міжнародні стандарти якості ISO 9001 та ISO 14001
  • Гарантія від 3-х років на нашу продукцію
  • Акредитована лабораторія
  • Будуємо довгострокові партнерські відносини
  • Широкий асортимент світлотехнічної продукції

Завод “Світлотехніка” робить адміністративне освітлення під ключ від проекту до монтажу.

Поговоріть із експертами

Зателефонуйте нам, заповніть форму або надішліть нам повідомлення. Будемо раді почути вас!

Реус Ігор Миколайович

Реус Ігор Миколайович

Керівник відділу продажу
Відлога Маргарита Олексіївна

Відлога Маргарита Олексіївна

Фахівець зі збуту
Якименко Валерій Миколайович

Якименко Валерій Миколайович

Менеджер проектних продаж

Залишились питання?

Зателефонуйте за номером +380 96 066 65 13 або заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію! Вам відповість експерт у світлотехніці.