Освітлення для складу: від проекту до монтажу

Підбір світильників, розробка проекту та монтаж світлотехнічного обладнання для будь-якого бюджету.

Освітлення складу вимагає проведення попередніх розрахунків, т.к. склади і виробничі будівлі мають унікальні характеристики. До таких характеристик відносяться: невелика кількість вікон, високі стелі, підняті стелажі та великі поверхні підлоги. Всі ці фактори вимагають дуже специфічної системи складського освітлення, яка адаптується та відповідає наступним вимогам:

 • Зниження витрат на обслуговування
 • Оновлення операційної ефективності цього простору
 • Підвищення продуктивності роботи
 • Підвищення безпеки працівників, а також їх умов праці
 • Турбота про довкілля

Нижче наведено низку рішень, які спростять вибір освітлення для складу.

Отримати розрахунок освітлення для складу

Світлодіодне освітлення для складу

економія на експлуатаційних витратах

Світлодіодні світильники стали важливим інструментом у індустрії освітлення. Вони добре підходять для складського освітлення. Світлодіодні світильники для високих прольотів відрізняються високими характеристиками, винятковою якістю та універсальністю. Вони споживають на 60% менше енергії, ніж традиційні люмінесцентні та приховані системи освітлення. Більше того, вони призначені для зниження витрат на енергоспоживання, забезпечуючи при цьому сучасне регулярне освітлення для складу.

Переваги світлодіодного освітлення складу включають, серед іншого, триваліший термін служби. Висота стелі та значна кількість світильників у приміщеннях такого типу призводять до значних витрат на обслуговування. Заміна простої лампочки часто вимагає великих трудовитрат, таких як використання навантажувача, яке може бути досить дорогим як за часом, так і за витраченими засобами.

Витрати на обслуговування світлодіодних світильників, і навіть їх споживання енергії досить скромні. Ці два фактори є основними перевагами у великих складських приміщеннях з високими стелями.

Зрештою, світлодіодне освітлення складського приміщення значно знижує тепловиділення. Отже, немає потреби кондиціонувати склад, щоб протидіяти теплу, що виробляється освітлювальними приладами, оскільки світлодіодне освітлення мінімізує витрати на кондиціювання. Ми називаємо це перехресним ефектом перетворення освітлення, і це важлива особливість у розрахунках економії.

Однак зверніть увагу, що освітлення для складу за допомогою світлодіодної системи освітлення є більш дорогим вкладенням, ніж встановлення традиційного освітлення. Під час розгляду питання про капітальну модернізацію освітлення вашого складу ви повинні враховувати всі чинники, зокрема люмінесцентного освітлення.

освещение для склада

Власна лінійка світильників

розроблена нашими спеціалістами для створення ідеальних рішень освітлення для складу

Наше власне виробництво дозволяє нам пропонувати обладнання для світлотехнічних рішень європейського рівня якості за конкурентною ціною! Кожна модель наших світильників проектується, проходить випробування у власній лабораторії і лише після цього вирушає до серійного виробництва.

Чому обирають нас? деякі факти

 • Завод заснований у 1945 році
 • Міжнародні стандарти якості ISO 9001 та ISO 14001
 • Гарантія від 3-х років на нашу продукцію
 • Акредитована лабораторія
 • Будуємо довгострокові партнерські відносини
 • Широкий асортимент світлотехнічної продукції

Завод “Світлотехніка” робить освітлення для складів під ключ від проекту до монтажу.

Поговоріть із експертами

Зателефонуйте нам, заповніть форму або надішліть нам повідомлення. Будемо раді почути вас!

Реус Ігор Миколайович

Реус Ігор Миколайович

Керівник відділу продажу
Відлога Маргарита Олексіївна

Відлога Маргарита Олексіївна

Фахівець зі збуту
Якименко Валерій Миколайович

Якименко Валерій Миколайович

Менеджер проектних продаж

Залишились питання?

Зателефонуйте за номером +380 96 066 65 13 або заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію! Вам відповість експерт у світлотехніці.