Холодне штампування металу

Холодне штампування як штампами замовника так і штампами нашого виробництва від 10 до 100 т

Холодне штампування металу – це процес формування, в якому використовуються штампи і преси для штампування для перетворення листового металу в різні форми. Шматки плоского листового металу, зазвичай звані заготовками, подають у прес штампування для листового металу, який використовує інструмент і поверхню штампу для надання металу нової форми. Виробничі підприємства та виробники металевих виробів, що пропонують послуги з штампування, поміщають штампований матеріал між секціями штампу, де за допомогою тиску формуватиметься бажана остаточна форма для продукту або компонента.

Холодне штампування металу, також зване пресуванням, є недорогим високошвидкісним виробничим процесом, що дозволяє виробляти велику кількість ідентичних металевих компонентів. Операції штампування підходять як для коротких, так і для тривалих виробничих циклів і можуть проводитися з іншими операціями обробки металів тиском і можуть складатися з одного або декількох більш конкретних процесів або методів, таких як: пробивання, вирубка, тиснення, карбування, гнучка, відбортування.

Цікавить холодне штампування металу в Запоріжжі?

Штампування деталей

Штампування деталей із листового металу сьогодні є дуже поширеною технологією, за якою виготовляють вироби практично для всіх галузей промисловості. Завдяки застосуванню такої технології із плоского металевого листа можна отримувати як мініатюрні, так і габаритні деталі навіть складної геометричної форми.

Висока якість та довговічність

Низька вартість

Швидкий час виконання робіт

Висока популярність, яку штампування завоювала за досить довгий період свого розвитку, пояснюється можливостями:
  • виробництва виробів різних геометричних форм і розмірів, якість та точність виготовлення яких дозволяють одразу використовувати їх за прямим призначенням;
  • повної механізації та автоматизації виробничих процесів, що досягається, зокрема, шляхом оснащення виробництва роторно-конвеєрним обладнанням для штампування листового металу;
  • серійного виробництва виробів, геометричні параметри яких відрізняються особливо високою точністю (такі вироби можуть бути замінені один на одного, якщо в цьому виникає необхідність).
холодная штамповка металла

Ціна на послуги штампування розраховується індивідуально

Поговоріть із експертами

Зателефонуйте нам, заповніть форму або надішліть нам повідомлення. Будемо раді почути вас!

Реус Ігор Миколайович

Реус Ігор Миколайович

Керівник відділу продажу
Відлога Маргарита Олексіївна

Відлога Маргарита Олексіївна

Фахівець зі збуту
Якименко Валерій Миколайович

Якименко Валерій Миколайович

Менеджер проектних продаж

Залишились питання?

Зателефонуйте за номером +380 96 066 65 13 або заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію!