Публікації

Участь запорізького заводу Світлотехніка на виставці elcom Ukraine 2016

Було приємно приїхати до нашої столиці та насолодитися київською атмосферою та гостинністю. Участь у виставці elcom Ukraine 2016 була радісною подією для нашого підприємства. Метою на виставці було познайомити гостей із нашими розробками та продукцією запорізького заводу Світлотехніка. Ми самостійно розробляємо вироби для якісного освітлення вулиць та приміщень. Нам було дуже приємно, що наші товари […]

Було приємно приїхати до нашої столиці та насолодитися київською атмосферою та гостинністю. Участь у виставці elcom Ukraine 2016 була радісною подією для нашого підприємства. Метою на виставці було познайомити гостей із нашими розробками та продукцією запорізького заводу Світлотехніка.

Ми самостійно розробляємо вироби для якісного освітлення вулиць та приміщень. Нам було дуже приємно, що наші товари викликали велику цікавість. До нашого стенду постійно підходили багато людей. Наші очікування про організацію та проведення виставки були повністю виправдані. Нам сподобалася злагоджені дії персоналу та атмосфера на виставці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *