Публікації

Виставка АгроБуд 2020

Участь ТОВ «Завод «Світлотехніка» у спеціалізованих виставках – один із пріоритетних етапів для успішної діяльності підприємства в умовах динамічної конкуренції на ринку. Участь у виставках є невід’ємною частиною нашої роботи, адже ми прагнемо досягти поставленої мети, вийти на новий ринок. 11 лютого у ВЦ «Козак-Палац» Запорізька торгово-промислова палата відкрила новий виставковий сезон 19-ою агропромисловою виставкою […]

Участь ТОВ «Завод «Світлотехніка» у спеціалізованих виставках – один із пріоритетних етапів для успішної діяльності підприємства в умовах динамічної конкуренції на ринку. Участь у виставках є невід’ємною частиною нашої роботи, адже ми прагнемо досягти поставленої мети, вийти на новий ринок. 11 лютого у ВЦ «Козак-Палац» Запорізька торгово-промислова палата відкрила новий виставковий сезон 19-ою агропромисловою виставкою «Агротехсервіс» та спеціалізованою експозицією «Будівництво у цивільному та аграрному секторах».

У Запоріжжя приїхали компанії із 20 регіонів України, представники торгових марок із 11 країн – Білорусі, Великобританії, Італії, Китаю, Німеччини, США, Туреччини, Узбекистану, Фінляндії. Серед тематичних напрямів – енергозберігаючі технології та обладнання, сучасні будівельні технології та матеріали, сільськогосподарська техніка та запасні частини, матеріали у сфері насінництва, рослинництва та селекції, добрива та засоби захисту рослин.

Спеціалізовані виставки дозволяють як учасникам, так і гостям знайти цікавих партнерів, побачитися з колегами, зав’язати нові знайомства. Важливим фактором є рівень гостей та учасників, а в рівні компаній – учасників та гостей виставки сумніватися не доводиться!

Виставку завершено, але спільні проекти, ідеї та контакти, отримані у ВЦ «Козак-Палац», обов’язково стануть поштовхом для розвитку як нашого підприємства, так і компаній – учасників, відвідувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *