Публікації

Запорізьких промисловців та підприємців відзначили почесними нагородами

У запорізькому виставковому центрі Козак-Палац відбувся урочистий захід на честь ювілею Запорізької торгово-промислової палати. На сьогоднішній день вона є найбільшою в регіоні бізнес-асоціацією, яка поєднує передові промислові підприємства та підприємців. Привітати представників Запорізької торгово-промислової палати із ювілеєм прийшли керівники міської та обласної влади. Міський голова Володимир Буряк особисто привітав членів Палати, а найкращим підприємствам та […]

????????????????????????????????????

У запорізькому виставковому центрі Козак-Палац відбувся урочистий захід на честь ювілею Запорізької торгово-промислової палати. На сьогоднішній день вона є найбільшою в регіоні бізнес-асоціацією, яка поєднує передові промислові підприємства та підприємців.

Привітати представників Запорізької торгово-промислової палати із ювілеєм прийшли керівники міської та обласної влади.

Міський голова Володимир Буряк особисто привітав членів Палати, а найкращим підприємствам та працівникам вручив грамоти від міської ради за розвиток підприємництва у Запоріжжі.

Запорізька торгово-промислова палата є однією з найкращих в Україні. Вона відрізняється своєю плідною співпрацею, легкою комунікацією та високим рівнем сервісу. 80-річна історія торгово-промислової палати тісно пов’язана із промисловим виробництвом регіону. І Запорізький завод “Світлотехніка” – одне з перших підприємств, яке приєдналося до палати та розвивалося разом із нею. Мета нашої співпраці – координація зусиль спрямованих на просування Запорізького регіону, як одного з флагманів промисловості України, у тому числі світлотехнічної, яку ми представляємо. Адже наша продукція є якісною та гідно репрезентує регіон як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку. І Запорізька торговельно-промислова палата повністю підтримує нас у цьому, – наголосила представник «Завод «Світлотехніка».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *