Офісне освітлення: від проекту до монтажу

Підбір світильників, розробка проекту та монтаж світлотехнічного обладнання для будь-якого бюджету.

Що робить офісні будинки комфортними? Що ж, по суті, у них має бути середовище, система чи робочий процес, які спонукають працівників виконувати свої завдання у міру своїх можливостей. У таких будинках можна створити сприятливі умови праці різними способами, при цьому ефективне офісне освітлення також відіграє важливу роль.

Правильне офісне освітлення може забезпечити оптимальне функціонування, сприятливе середовище та створити атмосферу, орієнтовану виконання конкретних завдань. Комерційне освітлення спочатку може бути дорогим, але воно спроектоване так, щоб бути довговічним і мати добрий потенціал енергозбереження. Важливо, щоб інженери, будівельники та електрики співпрацювали зі спеціалістами з освітлення, щоб визначити правильну комбінацію освітлення для офісних приміщень.

По суті дизайн освітлення повинен відповідати типу внутрішньої діяльності в офісній будівлі, щоб підтримувати необхідні рівні люксу та стандарти енергоефективності. Проекти офісного освітлення повинні враховувати освітленість внутрішніх приміщень, їх функції та світильники, які будуть використовуватися.

Світло дуже впливає, як на наше тіло, так і на розум. Правильна кількість денного та штучного світла може позитивно впливати на наше здоров’я. Достатня кількість денного та штучного світла в офісному приміщенні може підвищити задоволеність та ефективність працівників завдяки творчому, динамічному та мотивуючому середовищу. Відповідне світло може надихати, сприяти спілкуванню, покращувати настрій та впливати на емоції. Робочі простори можна зробити комфортними, що спричинить загальне почуття добробуту.

Надмірне освітлення в офісних приміщеннях може бути настільки ж шкідливим, як недостатнє. Людям має бути достатньо світла, щоб виконувати свої завдання, але не настільки, щоб він засліплював. Для завдань, що вимагають високого ступеня деталізації, наприклад, креслення, потрібно більше світла, ніж для завдань, пов’язаних із пересуванням будівлі.

Отримати розрахунок офісного освітлення

Освітлення в офісах, крім того, що воно знаходиться на оптимальному рівні для виконання завдань, має відповідати біологічним потребам офісного персоналу в освітленні. Ось як можна допомогти співробітникам залишатися здоровими та уважними:

 • Комбінація поверхонь із прямим, непрямим та вертикальним освітленням є приємною для більшості співробітників. Коли настільним світлом можна керувати індивідуально, буде відзначено велику мотивацію та точність у завданнях. Дизайнери повинні намагатися уникати проектування освітлення, яке має напрямок лише вниз.
 • Споживання світла організмом впливає сон і гарне самопочуття, що призводить до підвищення продуктивності. Природний світ допомагає людям визначати час доби. При нестачі природного світла циркадний ритм тіла збивається, і в результаті люди втомлюються і стають млявими. Поєднання різних варіантів висвітлення може зменшити цей ефект.
  Простір може здаватися меншим через недостатнє освітлення. В ідеалі робоче місце людини має висвітлюватись як мінімум трьома відсотками денного світла. Це гарантує, що люди будуть оптимістично налаштовані, а вид на вулицю є додатковим бонусом.
 • Запобігання САР (сезонного афективного розладу). У сезон, коли люди одержують менше світла, може виникнути депресія, пов’язана з нестачею світла. Поганий настрій та апатія – це симптоми даного стану. Достатня кількість яскравого світла може допомогти у лікуванні та профілактиці цього розладу. Рівень освітлення 2000 люкс на роботі вранці та вдень знижує фізичну реакцію на стрес і заряджає організм енергією.
 • Зміна освітлення в залежності від часу доби – коли людям потрібно працювати всю ніч або більшу частину ночі, слід збільшити інтенсивність світла, а також кількість блакитно-білого світла в кімнаті. Коли завдання майже виконані і люди збираються розслабитися протягом дня, освітлення має бути теплим та приглушеним, щоб викликати заспокійливий ефект.
 • Встановлення програм для придушення ефекту синього свічення – Іноді буває важко заснути після довгого дня, проведеного перед екраном. Це пов’язано з високим вмістом синього світла на екранах з підсвічуванням, яке вночі порушує ритм циркадний і може вплинути на здоров’я. Програми, такі як F.lux. або Twilight можуть зменшити синє світло на телефонах Android. Інші програми можуть пов’язувати колір та яскравість екрана з денним світлом у цьому місці. Також корисно мати джерела теплого світла у поєднанні з непрямим та загальним світлом з різною колірною температурою поряд із робочим простором.
офисное освещение

Власна лінійка світильників

розроблена нашими фахівцями для створення ідеальних рішень для аварійного освітлення

Наше власне виробництво дозволяє нам пропонувати обладнання для світлотехнічних рішень європейського рівня якості за конкурентною ціною! Кожна модель наших світильників проектується, проходить випробування у власній лабораторії і лише після цього вирушає до серійного виробництва.

офисное освещение

Чому обирають нас? деякі факти

 • Завод заснований у 1945 році
 • Міжнародні стандарти якості ISO 9001 та ISO 14001
 • Гарантія від 3-х років на нашу продукцію
 • Акредитована лабораторія
 • Будуємо довгострокові партнерські відносини
 • Широкий асортимент світлотехнічної продукції

Світильники для освітлення офісів

Зв'яжіться з нами для підбору світильників

Завод “Світлотехніка” робить офісне освітлення під ключ – від проекту до монтажу.

Поговоріть із експертами

Зателефонуйте нам, заповніть форму або надішліть нам повідомлення. Будемо раді почути вас!

Реус Ігор Миколайович

Реус Ігор Миколайович

Керівник відділу продажу
Відлога Маргарита Олексіївна

Відлога Маргарита Олексіївна

Фахівець зі збуту
Якименко Валерій Миколайович

Якименко Валерій Миколайович

Менеджер проектних продаж

Залишились питання?

Зателефонуйте за номером +380 96 066 65 13 або заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію! Вам відповість експерт у світлотехніці.