Торгівельне освітлення: від проекту до монтажу

Підбір світильників, розробка проекту та монтаж світлотехнічного обладнання для будь-якого бюджету.

Зробити продукт видимим у сучасній роздрібній торгівлі означає максимально використовувати світло.

Торгівельне освітлення включає всі джерела світла, які ви використовуєте, щоб зробити ваш простір видимим і виділити продукти або зони вашого магазину. Ви можете створити план освітлення для своєї роздрібної точки, розділивши на шари чотири різні типи освітлення, увімкнувши кілька різних світильників і вибравши лампочки з урахуванням яскравості та тону.

Добре освітлений товар може привернути увагу покупця. Правильне торгівельне освітлення – ключ до успіху. Це означає, що при розробці активного плану поверху для роздрібної торгівлі особлива увага приділяється розміщенню світильників, яскравості, колірній температурі та індексу передачі кольорів (CRI). Світлодіоди (LED), які використовують більшість архітекторів і дизайнерів світу, можуть задовольнити більшість технічних вимог до освітлення в роздрібній торгівлі.

Чому торгівельне освітлення таке важливе в магазині?

Освітлення, яке ви обираєте при відкритті роздрібного магазину, є важливою частиною вашої стратегії мерчандайзингу. Ефективне освітлення для роздрібної торгівлі зробить ваш магазин добре освітленим та легким для вивчення, а також посилить ваші вітрини, виділивши потрібні продукти. Це може вплинути на все, від того, як люди роблять покупки до того, як клієнти ставляться до вашого бізнесу.

Ось кілька причин, з яких торгове освітлення важливе для вашого бізнесу:

 • Направляє покупців до ключових областей вашого магазину: освітлення вітрин та областей товарів привабить покупців та змусить їх зацікавитися вашими товарами.
 • Встановлює настрій: вибране вами освітлення визначатиме атмосферу, яку створює ваш магазин, що також відіграє роль у формуванні настрою клієнтів.
 • Створює фон для будь-якого шопінгу: гарне освітлення – це основа, на якій будується ваш магазин. Без гарного освітлення нічого у вашому магазині не буде видно, а будь-які інші заходи щодо реалізації мерчандайзингу будуть витрачені даремно.
 • Приваблює клієнтів: добре освітлений простір створює гостинну атмосферу, яка спонукає клієнтів приходити та вивчати ваш товар.
 • Визначає, як довго люди хочуть робити покупки: наскільки добре люди бачать і чи сприяє ваша схема висвітлення для вивчення вашого товару, є основними факторами утримання клієнтів.

Отримати розрахунок торгівельного освітлення

Давайте розглянемо п’ять кроків щодо вибору та проектування торгівельного освітлення, що найкраще підходить для вашого приміщення.

 1. Вивчіть типи освітлення магазину.

При освітленні вашого торгового простору існує чотири різних типи освітлення, які ви комбінуватимете разом, щоб сформувати цілісну стратегію освітлення: акцентне, робоче, навколишнє та декоративне освітлення.

 1. Виберіть правильну яскравість та відтінок.

Лампочки вимірюють двома способами: яскравістю та тоном. Яскравість, як і слід очікувати, означає яскравість світла. А тон відноситься до кольору світла, що також корелює з його температурою.

 1. Виберіть тип лампи.

Після того, як ви визначите тип світла, що випромінюється вашими лампочками, настав час розглянути різні типи ламп. Взагалі, вибираючи тип лампи, вибирайте лампу, яка найкраще підходить для тьмяного або яскравого освітлення, а також для теплих або холодних тонів. В даний час більшість схем висвітлення можна отримати за допомогою ламп будь-якого типу.

Фактори, які ви захочете врахувати при виборі типу лампи – це середня вартість, термін служби, енергоефективність, колірний діапазон і тип освітлення магазину, для якого найкраще підходить лампа.

 1. Виберіть відповідну арматуру

Будь-які типи ламп, з будь-яким світловим потоком і будь-якою колірною температурою, можуть використовуватися в різних освітлювальних приладах. Освітлення більшості магазинів роздрібної торгівлі поєднує кілька різних типів світильників з різними лампами, щоб забезпечити необхідну кількість світла по всьому простору.

 1. Створіть план освітлення в магазині та оцініть його вартість.

Після вивчення основ торгівельного освітлення, ви будете готові скласти план освітлення роздрібного магазину, наклавши шари із чотирьох типів освітлення з використанням різних світильників та єдиного тону. Найпростіший спосіб – намітити свої ідеї освітлення на плані поверху роздрібного магазину. Ви можете зробити це, використовуючи кальку поверх креслення вашого магазину, або ви можете використовувати будь-які інструменти для створення макетів та дизайну.

торговое освещение

Власна лінійка світильників

розроблена нашими фахівцями для створення ідеальних рішень для торгівельного освітлення

Наше власне виробництво дозволяє нам пропонувати обладнання для світлотехнічних рішень європейського рівня якості за конкурентною ціною! Кожна модель наших світильників проектується, проходить випробування у власній лабораторії і лише після цього вирушає до серійного виробництва.

торговое освещение

Чому обирають нас? деякі факти

 • Завод заснований у 1945 році
 • Міжнародні стандарти якості ISO 9001 та ISO 14001
 • Гарантія від 3-х років на нашу продукцію
 • Акредитована лабораторія
 • Будуємо довгострокові партнерські відносини
 • Широкий асортимент світлотехнічної продукції

Світильники для освітлення магазинів

Зв'яжіться з нами для підбору світильників

Завод “Світлотехніка” робить торгівельне освітлення під ключ – від проекту до монтажу.

Поговоріть із експертами

Зателефонуйте нам, заповніть форму або надішліть нам повідомлення. Будемо раді почути вас!

Реус Ігор Миколайович

Реус Ігор Миколайович

Керівник відділу продажу
Відлога Маргарита Олексіївна

Відлога Маргарита Олексіївна

Фахівець зі збуту
Якименко Валерій Миколайович

Якименко Валерій Миколайович

Менеджер проектних продаж

Залишились питання?

Зателефонуйте за номером +380 96 066 65 13 або заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію! Вам відповість експерт у світлотехніці.