Вуличне освітлення: від проекту до монтажу

Підбір світильників, розробка проекту та монтаж світлотехнічного обладнання для будь-якого бюджету.

Вуличне освітлення має забезпечувати достатню видимість на дорогах та вулицях у темну пору доби.

Основною вимогою, що пред’являється до вуличного освітлення, є створення умов для безпечного руху пішоходів та транспорту.

Проект вуличного освітлення розробляється з метою створення збалансованої системи, що складається із світлотехнічного обладнання та сукупності допоміжних елементів, дотримуючись вимог нормативної документації.

Вуличне освітлення має відповідати таким вимогам:

 • Економічність
 • Забезпечення якісних показників освітлення
 • Оптимальна схема управління
 • Відмовостійкість
 • Безпечне та зручне обслуговування

Світлотехнічне обладнання та матеріали, які будуть використовуватися в проекті вуличного освітлення, повинні відповідати вимогам стандартів та параметрам електричної мережі.

Освітлення вулиць, доріг та площ є частиною комплексу заходів щодо організації безпеки дорожнього руху. Призначення вулиці та інтенсивність руху по ній у темний час доби безпосередньо впливають на вимоги, що пред’являються до вуличного освітлення. При проектуванні вуличного освітлення важливо дотримуватись таких умов як рівномірність освітленості горизонтальної поверхні, відсутність різких переходів від освітлених ділянок до темних. При цьому найважливіше, щоб покриття вулиці, незалежно від стану та погодних умов, було освітлене для водія з однаковою яскравістю.

Освітлення територій житлових масивів за допомогою вуличного освітлення має створювати нормальні умови для пересування пішоходів тротуарами, пішохідними алеями та забезпечувати безпеку руху транспорту по проїздах усередині житлових кварталів. Таке освітлення також є важливою частиною благоустрою території. Проїзди до будинків, шкіл, садів, магазинів, громадських установ та пішохідні доріжки, що ведуть до них, повинні бути освітлені. Усі світлотехнічні рішення мають бути спрямовані на створення комфортних зорових умов для орієнтації у темний час доби.

Отримати розрахунок вуличного освітлення

Витрати на вуличне освітлення, залежно від тривалості темного часу доби у конкретному місці, може бути значними. Одним із основних способів економії електроенергії є використання світлодіодних світильників при розрахунках вуличного освітлення.

LED світильники для вуличного освітлення мають економічність і тривалий термін служби, в порівнянні зі світильниками, де як джерела світла застосовуються люмінесцентні і газорозрядні лампи. Термін служби світлодіодів у таких світильниках може становити не менше 50 000 год. При цьому світлодіодні світильники придатні для експлуатації в різних кліматичних зонах і мають широкий діапазон робочих температур.

ДЕЯКІ КЛЮЧОВІ ПРИНЦИПИ ДОБРОГО ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ:

Ефективність (лм/Вт) та «ефективність при використанні» завдяки оптичному контролю – Отримайте світло там, де воно необхідне, з мінімальними втратами.

Яскравість (кд/м2) або рівні освітленості (лк) – рівні яскравості та освітленості на дорозі.

Рівномірність – для забезпечення безпеки дорожнього руху та хорошої видимості на всіх ділянках потрібна хороша рівномірність світла на дорозі.

Засліплення – надмірне або дратівливе світло, яке погіршує огляд для учасників дорожнього руху, часто спричинене занадто широким світлорозподілом.

Світлове забруднення – верхнє світло викликає небажане свічення неба у міських районах, а небажане підсвічування та зайве світло можуть проникати у сусідні будинки і навіть порушувати сон.

Гнучкість – завдяки вдалому дизайну та безлічі варіантів розподілу світла для різних схем та вимог вуличного освітлення.

Модульність та дизайн, орієнтований на майбутнє – дозволяють швидко виводити на ринок рішення з меншими інвестиціями.

уличное освещение

Власна лінійка світильників

розроблена нашими фахівцями для створення ідеальних рішень для аварійного освітлення

Наше власне виробництво дозволяє нам пропонувати обладнання для світлотехнічних рішень європейського рівня якості за конкурентною ціною! Кожна модель наших світильників проектується, проходить випробування у власній лабораторії і лише після цього вирушає до серійного виробництва.

уличное освещение

Чому обирають нас? деякі факти

 • Завод заснований у 1945 році
 • Міжнародні стандарти якості ISO 9001 та ISO 14001
 • Гарантія від 3-х років на нашу продукцію
 • Акредитована лабораторія
 • Будуємо довгострокові партнерські відносини
 • Широкий асортимент світлотехнічної продукції

Завод “Світлотехніка” робить вуличне освітлення під ключ – від проекту до монтажу.

Поговоріть із експертами

Зателефонуйте нам, заповніть форму або надішліть нам повідомлення. Будемо раді почути вас!

Реус Ігор Миколайович

Реус Ігор Миколайович

Керівник відділу продажу
Відлога Маргарита Олексіївна

Відлога Маргарита Олексіївна

Фахівець зі збуту
Якименко Валерій Миколайович

Якименко Валерій Миколайович

Менеджер проектних продаж

Залишились питання?

Зателефонуйте за номером +380 96 066 65 13 або заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію! Вам відповість експерт у світлотехніці.